Next Level Kolektif House Açıldı!

Yeni Nesil Girişimcilik ve Yatırım Merkezi

fonprime Girişimcilik ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından fonlanan, yeni nesil girişimcilik ve yatırım merkezlerinin ilki olan Next Level Kolektif House 27 Haziran 2024 tarihi itibariyle, muhteşem bir açılış etkinliği ile kapıları açtı.

Her ihtiyaca uygun çözüm mevcut

Yeni lokasyon, ulaşım olarak son derece rahat bir konumda bulunan ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan Next Level Loft binasının zemin katında yer alıyor. 2.730 metrekare alana sahip olan ve yüksek tavanlı etkinlik alanıyla dikkat çeken Next Level’ın Ankara'nın yeni çekim merkezi olması bekleniyor. Hazır Ofis, ortak çalışma alanı kullanımı sağlayan Gezgin Üyeliği, Sanal Ofis gibi her ihtiyaca uygun çalışma alanı çözümlerinin sunulacağı Kolektif House Next Level’da  şirketlerin ihtiyaçlarına terzi usulü yaklaşımla Enterprise - Özel Tasarım ve Suit Ofis çözümleriyle de hizmet verilecek. 

Kolektif House Next Level hakkında detaylı bilgi almak ve lokasoyunu ziyaret ederek yer seçimi yapmak için https://fonprime.com/istek-formu üzerinden istek oluşturabilirsiniz. İlgili ekipler sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Görüşme Talebi Oluştur !